35 lat…

Tyle kibicom Śląska Wrocław przyszło czekać na kolejne mistrzostwo wywalczone przez ich pupili. Ci, którzy świętowali w 1977 roku dla pozostałych byli wielkimi szczęściarzami – oni mogli z dumą powiedzieć: Oglądałem na żywo wrocławską złotą jedenastkę. A owy czas był rokiem szczególnym, bo „Wojskowi” zdobyli potrójną koronę w sportach zespołowych – piłce nożnej, piłce ręcznej i koszykówce.

Kto wie kiedy przeżyjemy kolejny tryumf futbolistów? Ten serwis specjalny powstał po to, by w jednym miejscu zebrać wszystko to, co dotyczy tego pięknego czasu. Bez WASZEJ pomocy nie będzie on pełny. Czekamy na linki do wstawionych przez WAS filmów do sieci, czekamy na fotki, czekamy na wasze teksty opisujące ten czas. PISZCIE: MISTRZ@SLASKNET.COM. Podsyłajcie też to, co znajdziecie w internecie, ZACHOWAJMY TE HISTORYCZNE CHWILE!

Cieszmy się :) „Mistrzostwa Polski nadszedł czas! Ten piękny czas!”

PS.

Z powodu olbrzymiego natłoku informacji działy „Okiem mediów” i „Okiem ŚLĄSKnetu” będziemy uzupełniać z opóźnieniem, na bieżąco publikujemy WASZE materiały filmowe i fotograficzne. CZEKAMY NA KOLEJNE!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Flaker
  • Wykop
  • RSS

2 myśli nt. „35 lat…

  1. Wierzyłem do końca,że zdobędą Mistrza Polski!!!!!Po tylu nieudanych meczach dzisiejsza chwila to wszystko zamazuje. Łzy szczęścia lecą po policzkach. Dziękuję Ci WKS-ie za piękne chwile,które nam dostarczyłeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>